Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Robiąc zakupy w sklepie wyrażasz zgodę na nasze postanowienia związane ochroną danych osobowy. Działamy zgodnie z RODO, możesz to sprawdzić w naszej
polityce prywatności
.

  OK

Dla partnerów

Zdobądź rabat nawet do 15 % i ciesz się szybką i bezproblemową obsługą swoich Gości.

Jak podjąć współpracę?

​1. ​Należy podpisać niezobowiązującą umowę współpracy, która już na starcie gwarantuje wysokie rabaty zarówno dla partnera jak i Gości partnera.

​2. ​Kolejnym krokiem jest stworzenie prostego panelu sprzedaży internetowej, za pomocą którego partner może dokonać zakupu szerokiej gamy standardowych produktów Termy Bania oraz specjalnych biletów promocyjnych dedykowanych wyłącznie partnerowi. Partner otrzymuje dostęp, a my służymy pomocą we wdrożeniu panelu. Od tej pory Partner może sprzedawać produkty Termy w preferencyjnych cenach, bilety drukuje i wręcza swoim Gościom. Partner rozlicza się z Termą na koniec miesiąca z 7-dniowym terminem płatności.

​3. ​W ramach umowy Terma zobowiązuje się do regularnego dostarczania materiałów reklamowych (ulotki, plakaty, standy, kupony partnerskie dedykowane wyłącznie partnerom).

​4. ​Dodatkowo cykliczne przygotowywane są oferty promocyjne z przeznaczeniem do sprzedaży pakietowej tj. takie które Partner może wkomponować w pakiet usług noclegowych, czy wycieczkę.

​5. ​Partner jako pierwszy dowiaduje się o nowościach przygotowanych przez Termę Bania na dany sezon turystyczny, otrzymuje niezbędne materiały ze stosownym wyprzedzeniem, ma wpływ na kształtowanie oferty partnerskiej.

Zapraszamy do poznania szczegółów:

Łukasz Czajkowski
+ 48 602 290 400
l.czajkowski@termabania.pl

Anna Dziedzic
+48 530 490 598
a.dziedzic@termabania.pl

zapisz się do newslettera Termy Bania
i korzystaj z najlepszych ofert